Ypatinga vieta žuvies ir vegetariškų patiekalų mėgėjams

Vilniaus centre, Gedimino pr. 64, naujausias “Kinų rožės” restoranėlis skirtas tiems, kurie į kinų maistą ir jo valgymo tradicijas nori pažvelgti kitaip.
Pastebėjome, kad klientai vis dažniau renkasi lengvesnį maistą, mėsą keičia į žuvies, daržovių patiekalus. Todėl ši nauja vieta įkurta būtent atsižvelgiant į jų poreikius.
Restorane kinų virtuvės patiekalus pateiksime pagal europiečio tradicijas bei skonį.
Naujas skonis, produktų, prieskonių deriniai skiriasi nuo kitų “Kinų rožės” restoranuose pateikiamų patiekalų. Kiekvienas derinys – restorano šefo išskirtinis kūrinys: maistas patiekiamas nedidelėmis porcijomis, visus daržovių patiekalus gaminame tik iš šviežių produktų, be konservantų, o žuvies mėgėjams pranešame, kad gyvos žuvys laikomos ekvariumuose ir apdorojamas tik po jūsų užsakymo. Čia rasite ir patiekalus, ruoštus garuose taip pat ir pačius populiariausius, labiausiai pamėgtus restoranų lankytojų patiekalus.
Naujo restorano interjerą kūrėme tokį, kuris primintų jaukius namus ir kuriame norėtųsi ilgiau užsibūti, būtent tokia aplinka Jums padės atsipalaiduoti ir mėgautis viskuo, ką jums sukūrėme…
Gero ir kokybiško laiko su “Kinų rože”!